Kūrybinių dirbtuvių-konkurso „Asmenybės mus augina“ laureatai

2022 metų lapkričio 23 d. Juozo Lukšos gimnazijoje vyko 8 -11 kl. tikybą lankančių mokinių kūrybinės dirbtuvės-konkursas „Asmenybės mus augina“, skirtas Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos metams įprasminti. Konkursas prasidėjo Juozo Lukšos gimnazijos direktoriaus Vidmanto Vitkausko sveikinimo žodžiu ir padrąsinimu ieškoti tiesos domėtis istorija. Aleksoto dekanato dekanas kunigas Gintaras Urbštas palinkėjo jaunuoliams liudyti tikėjimą įvairiose situacijose, prisimenant Kronikos leidėjų iniciatyvas perduoti Žinią apie okupaciją, persekiojimus ir tikėjimo suvaržymus net į užsienį, nors visi gyvenome po „geležine uždanga”. Išklausę knygos „Kronika: slaptos knygos istorija” dailininkės Jūratės Tamošiūnaitės –  Karašauskienės pranešimo, mokiniai sukūrė „radijo” pranešimą ir patikrinę žinias iš Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos kūrimo ir leidimo „pasidalino” prizinėmis vietomis: 8e klasės atstovų komanda užėmė pirmą vietą, 8f klasės komandas užėmė trečia vietą. Konkurse dalyvavo 8 komandos iš įvairių Kauno rajono ugdymo įstaigų.

Konkursui mokinius paruošė tikybos mokytojai Renata Markevičienė ir Renatas Šablinskas

Norisi stabtelėti ir bent trumpą akimirką pabūti kartu, pasidžiaugti prasmingais darbais ir pasiekimais.

Kviečiame Jus siūlyti savo kandidatus "GERUMO SPARNAI 2022" nominacijai. Kandidatus siūlyti galite pildydami formą: https://forms.office.com/r/g46ftu7PNW

Šių metų šventė vyks 2022 metų gruodžio 20 dieną  18.00 val. VDU ŽŪA iškilmių salėje.