Metų knygos rinkimai 2021. Paauglių trejetuko pristatymas

Tradiciniais tapę knygų rinkimai skatina skaitymą kaip prasmingą, įvairiapusiškai praturtinančią ir patrauklią veiklą. Šiemet ekspertai, įvertinę knygas, išleistas nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. iki 2021 m. gruodžio 31 d., pasiūlė šį paauglių knygų trejetuką:

  • Kotryna Zylė. Siela sumuštinių dėžutėje. Aukso žuvys, 2021
  • Neringa Vaitkutė. Klampynių kronikos 3: Pamiršti dievai. Nieko rimto, 2021
  • Lina Itagaki, Rasa Grybaitė. Grybo auksas. Artseria, 2021

VDU Ugnės Karvelis gimnazija įgyvendindama Erasmus+ projektą „Literacy for the future“  („Raštingumas ateičiai“) skatina visą mokyklos bendruomenę skaityti ir atkreipia dėmesį į naujausias paauglių knygas. Šiemet šias knygas šeštose klasėse pristatė IIgd klasės mokinės Deimantė Balčiūtė, Gustė Dubininkaitė ir Tilė Zarankaitė. Merginos ne tik papasakojo apie knygas palikdamos  intrigą ketinantiems su jomis susipažinti, bet ir leido prisiminti anksčiau perskaitytas. Mokiniams buvo labai smagu klausytis vyresnių kolegių pasakojimų. Labai joms dėkojame. Nuoširdžią padėką skiriame ir bibliotekos vedėjai Reginai Kascenskaitei bei lietuvių kalbos mokytojai Gintarei Lialienei.

Už labiausiai patikusias knygas skaitytojai gali balsuoti iki 2022 m. balandžio 25 d. interneto svetainėje skaitymometai.lt