Pažintis su pagrindinėmis verslumo kompetencijomis

Gegužės mėnesį trijų I gimnazijos klasių mokiniams vyko susitikimai su VDU Verslo praktikų centro projektų vadovais. Mokymų metu mokiniai susipažino su keturiomis pagrindinėmis centro verslumo kompetencijomis: emocinis intelektas, komandinis darbas, kūrybiškumas ir idėjų įgyvendinimas.

Susitikimai mokiniams paliko didelį įspūdį ir daug minčių pamąstymams. Mokiniai gilinosi į komandinio darbo ypatumus, praplėtė suvokimą apie komunikacijos poreikį, o neįprastas paskaitų formatas, žaidybinės veiklos ir užduotys padėjo suvokti kompetencijų svarbą.

Dalinamės kelių mokinių atsiliepimais: „Nesitikėjau, kad paskaitos bus tokios smagios, originalios ir interaktyvios. Ne tik geriau pažinau savo klasiokus, bet ir išmokau verslumo pradmenų.“ „Paskaita buvo įdomi ir neįprasta. Labai patiko, nes vyko žaidimai, linksmi pasikalbėjimai ir supratau, jog darbas komandoje negali vykti be bendradarbiavimo.“ „Paskaita buvo labai įtraukianti, įdomios veiklos ir užduotys. Manau, kad galime būti vieninga ir bendradarbiaujanti klasė. Išmokome pateikti savo kūrybingumą ir supratome verslumą kita prasme.“

Dėkojame MINDED VDU už galimybę mokytis kitaip. Projektų vadovams Audronei Zdanevičienei ir Laurynui Nikeliui linkime sėkmės bei lauksime naujų susitikimų!