Penktokų priesaiką prisimenant

      Baigiasi mokslo metai ir mes, projekto „Penktokų priesaika” sumanytojai, paklausėme penktokų kaip jiems sekėsi? Primename, kad gimnazijoje besimokantys penktokai davė priesaiką ir, kaip regimą ženklą, pasodino tulpės svogūnėlį. Pražydęs tulpės žiedas mums primena, kad esame bendruomenės nariai, klasėje – draugai, o, mūsų asmeninis elgesys liudija apie brandą. 

      Kaip jaučiasi, ką galvoja apie save, kitą ir gimnaziją mūsų penktokai? Keletas minčių:

  • aš jaučiuosi nuostabiai, smagiai, puikiai, maloniai, linksmai, liuks, 10/10, normaliai, labai gerai, laisvai, laimingai, protingai, pavyzdingai, džiaugsmingai.
  • apie gimnaziją galvoju, kad ji man prie širdies, labai patinka, jauki, sugalvoja daug linksmybių, draugiška, smagu būti, saugi, linksmi mokytojai, direktorius daug ko moko, labai patinka, moko kuo daugiau gero, graži, draugiška, gerai sutariu su mokytojais, laisvė veikti, kaip šeimos narys.

Penktokų linkėjimai gimnazijos bendruomenei:

  • kad nepasiduotų, laisvės, išlikti malonia ir energinga, tęsti švenčių tradicijas, atsinaujinti patalpas, gyventi laisvėje, daugiau meilės, įdarbinti mokytojų vyrų, nesavanaudiškumo, draugiškumo, puikaus bendravimo.

Mintis surinko tikybos mokytoja Renata Markevičienė