Pilietinė akcija „Velykos batų dėžėje“

Artėja pati gražiausia pavasario šventė – Šv. Velykos. Mums sunku ir pagalvoti apie ukrainiečių vaikų gyvenimą, kad jie negali patirti to jaukaus šventino džiaugsmo su savo šeimomis.

Todėl 6B klasės mokiniai kartu su tėveliais ir auklėtoja V. Žarskiene atsiliepė į paramą Ukrainos kariams ir civiliams organizuojamo fondo „Saugus prieglobstis Lietuvoje“  paskelbtą akciją „Velykos batų dėžėje‘. Mokiniai kartu su tėveliais rinko ir suruošė į batų dėžutes telpančias dovanėles  kariams ir vaikams, kenčiantiems nuo karo baisumų savo tėvynėje, rašė sveikinimus ir palinkėjimus, kad kuo greičiau pasibaigtų šis siaubas ir įsivyrautų Taika ir Ramybė.

Gustė Kilkutė ir Julia Verbliugevičiūtė, 6b klasė