Priėmimo į I gimnazijos klasę prašymo teikimas

(tėvo/mamos, globėjo(-s) vardas, pavardė) *būtinas laukelis

(deklaruotos gyvenamosios vietos adresas) *būtinas laukelis

(telefonas) *būtinas laukelis

(el. paštas) *būtinas laukelis

Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazijos
    Direktoriui Rolandui Kučiauskui

PRAŠYMAS

(teikimo data) *būtinas laukelis

Prašau priimti mano sūnų/dukrą/globotinį gimusį/ią į Jūsų vadovaujamos gimnazijos pagrindinio ugdymo IG klasę nuo 2022-09-01.

Individualus ugdymo planas

I gimnazijos klasėje mokysis šių dalykų:

Lietuvių k. (4 val.), anglų k. (3val.), II užsienio k. (2 val.), matematikos (3 val.), biologijos (2 val.), fizikos (2 val.), chemijos (2 val.), informacinių technologijų (1 val.), istorijos (2 val.), pilietiškumo pagrindų (1 val.), geografijos (1 val.), ekonomikos (1 val.), dailės (1 val.), muzikos (1 val.), technologijų (1 val.), fizinio ugdymo (2 val.).

Dorinio ugdymo pasirinkimas (1 val):

(pasirinktą discipliną pažymėkite varnele)

TikybaEtika

2 – oji užsienio kalba, kurios mokosi nuo 6 klasės:

(pasirinktą discipliną pažymėkite varnele)

Rusų kalbaVokiečių kalbaPrancūzų kalba

Klasės kryptis (I prioritetas):

Akademinė *Šiuolaikinių medijųVerslumoGamtos mokslųInžinerijos

Klasės kryptis (II prioritetas):

(Pasirinkimas negali sutapti su I prioriteto pasirinkimu)

(Į antru prioritetu pasirinktą kryptį bus atsižvelgta tokiu atveju, jei I prioritete pasirinktos krypties klasė nesusiformuos arba į I prioritetu pasirinktą Akademinės krypties klasę nepateksite)

Šiuolaikinių medijųVerslumoGamtos mokslųInžinerijos

*Akademinėje klasėje priimami mokytis moksleiviai, kurių lietuvių k., matematikos ir anglų k. 8-tos klasės metinis pažymių vidurkis yra artimas 9 (vidurkį pagrindžiančius dokumentus pateikti pasibaigus mokslo metams). Papildomai prašome pateikti mokinio motyvacinį laišką.

Pridedami dokumentai

Mokinio motyvacinis laiškas

Failo dydis ne daugiau kaip 5MB

Motyvacinio laiško pavyzdys