Psichologė A. Blandė pakvietė 6-8 klasių mokinių tėvus pakalbėti apie paauglystę

Lapkričio 14 d. psichologė A. Blandė pakvietė 6-8 klasių mokinių tėvus susitikti, pabūti, suprasti, sužinoti apie paauglį šeimoje ir su kokiais iššūkiais susiduria šeima: „Mano darbe ši tema yra viena įdomiausių ir galbūt vertingiausių, nes susiduriu su daug apie pasaulį suprantančiais žmonėmis, kurių beveik niekas nesupranta.“
Kadangi lektorei kaip mamai ir psichologei pavyko padaryti nemažai atradimų, su mūsų bendruomenės tėvais A. Blandė mielai pasidalino įžvalgomis ir apie paauglystės etapo svarbą, ir apie mokymosi motyvaciją, ir apie antrąją tėvų paauglystę.
Dalyvavusieji džiaugėsi išgirdę naujų faktų apie paauglystę, idėjų ir patarimų, kokius įgūdžius reikėtų ugdyti patiems, kaip kalbėtis ir ką keisti bendraujant su savo paaugliais, kaip stiprinti ryšius su vaikais ir gimnazijos bendruomene.
Šie seminarai yra dalis gimnazijoje įgyvendinamo Kokybės krepšelio projekto „Augimo laboratorija AULA” veiklų, finansuojama projekto lėšomis.

Norisi stabtelėti ir bent trumpą akimirką pabūti kartu, pasidžiaugti prasmingais darbais ir pasiekimais.

Kviečiame Jus siūlyti savo kandidatus "GERUMO SPARNAI 2022" nominacijai. Kandidatus siūlyti galite pildydami formą: https://forms.office.com/r/g46ftu7PNW

Šių metų šventė vyks 2022 metų gruodžio 20 dieną  18.00 val. VDU ŽŪA iškilmių salėje.