Šeštokams – netradicinė pamoka „Augu skaitydamas“

Gimnazijoje aktyviai vykdomos Erasmus+ projekto „Literacy for the future“ veiklos. Birželio 8 d. bibliotekos vedėja Regina Kascenskaitė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Gintarė Lialienė 6f klasėje vedė netradicinę pamoką „Augu skaitydamas“. Šeštokams teko pasitreniruoti atliekant atidaus skaitymo užduotį, po to varžytis konkurse ir parodyti, kas prisiminė daugiau faktų iš perskaitytos medžiagos. Mokinukams buvo įdomu susipažinti su papiruso gamyba, jo skaitymu ir rašto evoliucija nuo hieroglifų iki abėcėlės. Medžiaga pamokai parinkta iš I. Vallejo knygos „Knygos gimimas“ (leidykla „Alma littera“). Nugalėjo atidžiausiai skaičiusi ir geriausiai įsiminusi „Mokinukių“ komanda. Visi komandų nariai už aktyvumą ir smalsumą buvo apdovanoti projekto „Literacy for the future“ prizais.