Stiprus ryšys šeimoje – priklausomybės nuo skaitmeninių technologijų prevencija

Lapkričio 10 d. VDU Ugnės Karvelis gimnazijoje įvyko pirmasis 4 seminarų ciklo ,,Stiprus ryšys šeimoje – priklausomybės nuo skaitmeninių technologijų prevencija“ susitikimas.

Prevencinio pobūdžio seminarai skirti stiprinti tėvus, kurių vaikai turi iššūkių dėl skaitmeninių technologijų vartojimo. Tėvai turi galimybę pasidalinti sunkumais, kylančiais dėl vaikų nesaikingo skaitmeninių technologijų vartojimo ir šių sunkumų įveikos būdais.

Džiaugiamės gimnazijos bendradarbiavimu su Paramos šeimai centru „Darnūs namai“ ir galimybe pasiūlyti 6-8 klasių mokinių tėvams nemokamai dalyvauti seminarų cikle.

Socialinė pedagogė Eglė Jakštienė

Norisi stabtelėti ir bent trumpą akimirką pabūti kartu, pasidžiaugti prasmingais darbais ir pasiekimais.

Kviečiame Jus siūlyti savo kandidatus "GERUMO SPARNAI 2022" nominacijai. Kandidatus siūlyti galite pildydami formą: https://forms.office.com/r/g46ftu7PNW

Šių metų šventė vyks 2022 metų gruodžio 20 dieną  18.00 val. VDU ŽŪA iškilmių salėje.