Tarptautinio bendradarbiavimo veiklos „Long-term learning mobility of school pupils“

Š. m. lapkričio 2-5 dienomis gimnazijos socialinė pedagogė Eglė Jakštienė dalyvavo Ispanijoje vykusioje konferencijoje „Long-term learning mobility of school pupils“. Konferencijoje dalyvavo 45 atstovai iš 18 Europos šalių. Dalyviai dalinosi mokinių mobilumo gerąja patirtimi, grupėse kūrė galimų problemų sprendimo būdus, keitėsi idėjomis ir kontaktais būsimoms partnerystėms.

Džiaugiamės, jog VDU Ugnės Karvelis gimnazija yra vienintelė ugdymo įstaiga Lietuvoje gavusi Erasmus+ akreditacijos Projekto paramą ilgalaikiam mokinių mobilumui.

Apie galimybes mokiniams dalyvauti ilgalaikiuose mobilumuose informuosime atskiru pranešimu.