Tęsiame bendradarbiavimą su Šiaulių J. Janonio gimnazija.

Gegužės 23 dieną Šiauliuose, Juliaus Janonio gimnazijoje įvyko projekto „Gimnazijų bendradarbiavimas” baigiamasis renginys. VDU Ugnės Karvelis gimnazijos aštuntų- Ig klasių atstovai turėjo garbės aplankyti itin švarią, turtinga istorija ir žmonėmis ugdymo įstaigą Šiauliuose. Po skanių pusryčių, edukacijos muziejuje, pasivaikščiojimo po gimnazijos erdves, kabinetus, pabendravimo su moksleiviais ir mokytojais, renginys tęsėsi piligrimystėje iki Kryžių kalno.

Mokinių vertinimas:

  • Ši kelionė buvo tikrai išskirtinė. Supratau, kad neužtenka tik atvažiuoti ir apžiūrėti kitą miestą, reikia ir pabendrauti su žmonėmis, kad patirtum daugiau įspūdžių. Buvo labai smagu, ypač iššūkis – piligriminis žygis. Emilija 8 kl.
  • Buvo labai smagu, geras oras. Labai sportiškai pasiekėme kelionės tikslą. Nesitikėjau, kad kryžių kalnas bus toks gražus. Labai laiminga, kad važiavau. Gabriela Ig  kl.
  • Per šią kelionę išmokau dalintis su kitais, žygis labiau priartino prie Dievo. Domas Ig kl.
  • Ačiū už šią dieną, turėjome nuostabų pažinimo ir bendrystės laiką. Dėkojame VDU Ugnės Karvelis gimnazijos bendruomenei, mokytojoms Renatai Markevičienei ir Eglei Poderienei, mokiniams administracijai už sudarytą galimybę ir žinoma Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijai už priėmimą. Šie susitikimai praturtina visus. Danutė Kratukienė, tikybos mokytoja.